Bach Original ASPEN (Topol osika) 20 ml Zobrazit větší

Bach Original ASPEN (Topol osika) 20 ml

A6169

Nový produkt

STRACHY A OBAVY Z NEZNÁMÝCH PŘÍČIN

Více informací

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

299 Kč s DPH

Více informací

Aspen je vhodný pro lidi, kteří bez určitého důvodu propadají náhlým strachům a obavám a kteří jsou proto všeobecně nervózní a úzkostliví. Typickým způsobem použití Aspenu je po probuzení se ze zlého snu, nebo i tehdy, když byl sen hned zapomenutý. Aspen pomáhá malým dětem které trpí nočními můrami a pocity strachu(viz Rock Rose).

Typické strachy typu Aspen se mohou objevit přes den i v noci: když je člověk sám nebo ve společnosti přátel, může přijít nevysvětlitelná úzkost nebo předtucha hrozícího neštěstí, doprovázené i chvěním.

Pozitivní potenciál Aspen u je stav vnitřního klidu, jistoty a nebojácnosti. Úzkostlivé obavy nahradí přání po nových dobrodružstvích a prožitcích, bez ohledu na těžkosti a nebezpečí.

Dr. Bach k tomu napsal: „Když toto poznání přijmeme, pak zanecháme bolesti a utrpení, pak leží za námi starost, obava či strach, přerosteme všechno kromě radosti ze života, radosti ze smrti a radosti z naší nesmrtelnosti…můžeme jít touto cestou přes jakékoliv nebezpečí, přes jakékoliv těžkosti, osvobození od strachu.“

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Bach Original ASPEN (Topol osika) 20 ml

Bach Original ASPEN (Topol osika) 20 ml

STRACHY A OBAVY Z NEZNÁMÝCH PŘÍČIN