Bylinné kapky Černý bez plod kapky (tinktura) 50 ml Zobrazit větší

Bylinné kapky Černý bez plod kapky (tinktura) 50 ml

A1276

Nový produkt

Tinktura (extrakt) z plodu černého bezu.

Více informací

2 ks

123 Kč s DPH

Více informací

Černý bez (Sambucus nigra, čeleď pižmovkovité - Adoxaceae, SK: Baza čierna) plod používáme pro spolehlivé utlumení bolestivých zánětů periferních nervů (ischias, bolesti páteře, kloubů i při bolestech trojklanného nervu). Při bolestech trojklanného nervu bolesti do tří dnů zcela odezní. Alternativou je tinktura z turanu, turan má o něco rychlejší nástup účinku, ale kratší působení např. při předčasném vysazení tinktury. Plod černého bezu působí jako analgetikum a zároveń protizánětlivě při bolestech kloubů doprovázejících některá virová onemocnění a působí i na bolest svalů. Podle některých výzkumů jsou látky obsažené v plodu černého bezu schopny blokovat průchod viru buněčnou membránou.

Zdravotní tvrzení týkající se této rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Vylučování vody z organizmu. Kontrola tělesné hmotnosti. Antioxidant. Normální funkce dýchacího systému. Normální hladina glukózy v krvi. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Čištění – vylučování.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Reviews

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Write a review

Bylinné kapky Černý bez plod kapky (tinktura) 50 ml

Bylinné kapky Černý bez plod kapky (tinktura) 50 ml

Tinktura (extrakt) z plodu černého bezu.