Výprodej! Bylinné tinktury Tibetský elixír života 200ml Zobrazit větší

Bylinné tinktury Tibetský elixír života 200ml

160595

Nový produkt

Bylinné tinktury Tibetský elixír života 200ml

Více informací

2 ks

707 Kč s DPH

-25%

943 Kč s DPH

Více informací

Tibetský elixír - elixír života - kapky (inktura) 200 ml.

100 denní speciální očistná česneková kůra pro prevenci civilizačních chorob.

Tento elixír je vyroben dle postupu starého 6 - 7 tisíc let. Hliněné tabulky s textem byly nalezeny roku 1972 v  Tibetu. Produktem v deskách obsaženého výrobního postupu je velmi koncentrovaná tinktura z česneku setého (Allium sativum). Dalším cenným údajem na této desce bylo i speciální dávkování elixíru.

Upozorňujeme, že kůra trvá skoro 4 měsíce, zvažte, zda jste schopni a ochotni celou tuto dobu dodržovat stanovené dávkování. Součástí tohoto originálního postupu je i podávání elixíru v mléce, což je jednak nutností z důvodu vysoké koncentrace použitého alkoholu, ale také nám mléko pomáhá potlačit intenzivní česnekové aroma způsobené sirnými sloučeninami vznikajícími při oxidaci alliinu na allicin. Upozorňujeme, že většina účinků česneku souvisí právě s těmito aromatickými látkami. Pokud někdo tvrdí, že je česnekový přípravek účinný i v čichově neutrálním provedení, vězte, že se mýlí. Dobrou zprávou naopak je, že tato očistná kůra se nemusí, lépe řečeno ani nesmí, opakovat častěji, než jednou za 5 let.

Balení obsahuje 4x 50 ml elixíru, 50 ml nádobu pro míchání mléka s elixírem, podrobný časový plán s uvedením dávkování v jednotlivých dnech a možností záznamu jednotlivých dávek a 50ml petrželové natě pro další zmírnění česnekového aroma po požití elixíru. 

Dávkování je uvedeno v příbalovém letáku. V zájmu zachování účinnosti dodržujte předepsané dávkování. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby trpící onemocněním žlučníku a slinivky.

Doporučení: během kůry se vyhýbejte tvrdému alkoholu, smaženým a tučným jídlům. Doporučujeme zvýšit spotřebu zeleniny a přejít na bílá masa.

Reviews

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Write a review

Bylinné tinktury Tibetský elixír života 200ml

Bylinné tinktury Tibetský elixír života 200ml

Bylinné tinktury Tibetský elixír života 200ml