Pomerančový koncentrovaný čistič 500ml SONETT Zobrazit větší

Pomerančový koncentrovaný čistič 500ml SONETT

631705

Nový produkt

Pomerančový intentzivní čistič 500ml SONETT

Více informací

2 ks

110 Kč s DPH

Více informací

K důkladné očistě a odstranění mastnoty na digestořích, sporácích, kuchyňských přístrojích, na nádobí, či na jakémkoliv kovovém nářadí. Dávkování: podle úrovně znečištění použijte přípravek buď neředěný, nebo nařeďte vodou v poměrech do 1:10. Na čištění podlah a oken.

Dávkování: 5 ml na 10 l vody. Neškodný pro čističky odpadních vod a filtrační systémy. Účinný proti odolné špíně a mastnotě S bio pomerančovým olejem 100% biodegradabilní Vysoce koncentrovaný 100% rostlinného původu Ukládejte mimo dosah dětí. Dráždivý. Obsahuje přírodní limonene: může vyvolat podráždění při kontaktu s pokožkou. Škodlivý pro vodní organismy.

Složení: 5-15% non-ionic surfactants (cukerné surfactanty) 5-15% anionic surfactants (alkohol sulfát z kokosového oleje), méně než 2,5% přírodní olej z pomerančových slupek (obsahuje limonene), méně než 1% citate, přírodní esenciální oleje ze sladkého pomeranče* (obsahuje limonene*), bergamot* (obsahuje limonene*, linalool*), čajovníkový olej * (obsahuje limonene*) a citronella* (obsahuje citronelal*, geraniol*), balzamické přísady*, rytmizovaná voda do 100%.

Reviews

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Write a review

Pomerančový koncentrovaný čistič 500ml SONETT

Pomerančový koncentrovaný čistič 500ml SONETT

Pomerančový intentzivní čistič 500ml SONETT