Odstraňovač vodního kamene 1l SONETT Zobrazit větší

Odstraňovač vodního kamene 1l SONETT

631730

Nový produkt

Odstraňovač vodního kamene 1l SONETT

Více informací

2 ks

121 Kč s DPH

Více informací

Pro kuchyně, koupelny, toalety. Spolehlivě odstraňuje vodní kámen z koupelen, praček, myček, kávovarů, rychlovarných konvic apod. Vhodný na všechny druhy hladkých povrchů odolných kyselinám.

Dávkování:

Koupelny: naneste na čištěnou plochu. Po 5 - 10 minutách působení důkladně opláchněte vodou.

Varné konvice, nádobí: 100ml prostředku rozptylte v 0,5l vody. Směs ohřejte na cca 60°C a nechte působit cca 20 - 30min. Poté důkladně opláchněte.

Kávovar: 200ml prostředku + 800ml vody nalijte do příslušného zásobníku. Řiďte se pokyny výrobce vašeho kávovaru.

Pračky a myčky nádobí : nalijte 1l přípravku do příslušného zásobníku. Nechte naprázdno proběhnout prací/mycí program na 60°C (pračka)/55°C (myčka). Vyčistěte filtr.

Zvláštnosti produktu: Použitá kyselina citronová je v potravinářské kvalitě a má výjimečnou biodegrabilitu. Původ a vlastnosti jednotlivých složek: Kyselina citrónová se získává z druhotných produktů cukrového průmyslu, například melasy. Biologické odbourávání Kyselina citrónová je součástí rostlinného, zvířecího i lidského metabolismu a proto je pro mikroorganismy snadné ji rychle a kompletně rozložit na oxid uhličitý a vodu. Celý obal je recyklovatelný. Certifikát Eco Control, Eco Garantie.

Zásady ekologické drogerie SONETT: Výrobky jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky. Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů.

Země původu: Německo.

Množství: 1l.

Složení: Kyselina citronová (15 - 30%), rostlinný alkohol (ethanol), pravotočivě vířená voda (do 100%).

Reviews

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Write a review

Odstraňovač vodního kamene 1l SONETT

Odstraňovač vodního kamene 1l SONETT

Odstraňovač vodního kamene 1l SONETT