Výprodej! Abena BAMBO Nature eko plenkové kalhotky vel. 3 MIDI pro 5-9kg 33ks Zobrazit větší

Abena BAMBO Abri Soft Eco podložka 60x90, 30ks

A2549

Nový produkt

Savá prodyšná podložka pro přebalování dítěte.

Více informací

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

215 Kč s DPH

-20%

269 Kč s DPH

Více informací

Tato podložka díky své absorpční schopnosti velmi dobře ochrání postýlku nebo čalounění před zvratky, močí a podobně.

Je vhodná do dětské postýlky, chrání prostěradlo, užitečná při přebalování či na cestách nebo při vážení v dětské poradně.

Rozměr 60x90cm
Sací schopnost 1000ml

Ekologická značka Nordic Ecolabel (nebo také Swan Ecolabel) je společná ekologická značka pro severské státy Evropy jako Norsko, Dánsko, Finsko, Švědsko a Island.

Dánská firma Abena, výrobce plenek BAMBO Nature obdržela značku Nordic Ecolabel pro svoje produkty Bamboo Nature.

Produkty Bambo Nature jsou držitelem "Swan Eco-label" - skandinávské oficiální označení pro ekologické produkty, což znamená ekologicky bezpečný výrobek pro dítě.

Cílem Nordic Eco-label a všech ekoznaček je udržitelná společnost prostřednictvím udržitelné spotřeby. Aby bylo možné dosáhnout tohoto cíle, je důležité, aby si spotřebitelé vybírali výrobky označené ekoznačkou.

Swan je oficiální Nordic Eco-label, zavedená Severskou radou ministrů. Jejím cílem je poskytnout informace pro spotřebitele, které jim umožní vybrat produkty, které jsou nejméně škodlivé pro životní prostředí. Zaměřuje se na druhy produktů, které jsou pro spotřebitele důležité.

Kritéria jsou založena na vyhodnocení dopadů na životní prostředí během celého životního cyklu výrobků. Existují specifické požadavky zaměřené na snižování faktorů, které jsou považovány za škodlivé pro životní prostředí. Kritéria jsou aktualizována každé tři roky s cílem zohlednit nové poznatky a výrobní metody.

Reviews

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Write a review

Abena BAMBO Abri Soft Eco podložka 60x90, 30ks

Abena BAMBO Abri Soft Eco podložka 60x90, 30ks

Savá prodyšná podložka pro přebalování dítěte.